Apie

Kiekvienas užsakymas yra atidžiai prižiūrimas.

Mūsų parduotuvė yra ne tik dar viena parduotuvė internete. Mes parduodame ne tik aukščiausios kokybės produktus, bet ir teikdami klientams teigiamą pirkinių internetu patirtį. Atsižvelgdami į įrenginį, kurį naudojate prieigai prie interneto, įsigykite prekes, kurias jums reikia kiekvieną dieną arba kaip kelis spragtelėjimus ar spragtelėjimus. Mes dirbame, kad jūsų gyvenimas būtų malonus.


Apie Parduotuvę


Pasirinkimo patogumui

Mes galvojame apie pasirinktą patogumą. Mūsų gaminiai tiekiami su žvaigždžių įvertinimu, kuris turėtų padėti pirkėjams, norintiems priimti sprendimą. Be to, galite ieškoti mūsų tinklalapyje, jei tiksliai žinote, ko ieškote, arba naudojate įvairius filtrus, kurie žymiai sutaupys jūsų laiką ir pastangas.

Pristatymas į visus regionus

Mes tiekiame savo prekes visoje ES ir už jos ribų. Nesvarbu, kur gyvenate, jūsų užsakymas bus išsiųstas laiku ir pristatomas tiesiai į jūsų duris arba į bet kurią kitą jūsų nurodytą vietą. Pakuotės tvarkomos labai atsargiai, todėl užsakyti produktai bus jums saugūs ir patikimi, kaip jūs manote, kad jie bus.    

Aukščiausia produktų kokybė

Mes garantuojame aukščiausią mūsų parduodamų gaminių kokybę. Keletas sėkmingos veiklos dešimtmečių ir milijonai laimingų klientų leidžia jaustis tam tikri. Be to, visi parduodami daiktai pranašauja visapusišką kokybės kontrolę, todėl jokių savybių nesuderinamumo negalima išvengti mūsų specialistų akių.


MŪSŲ KOMANDA

Jonas Jablonskis

 J. Jablonskio firmos "Meknė" generalinis direktorius ir savininkas. 

Tomas Jablonskis

 Sandėlio ir E-parduotuvės vadovas.

Kristina Jablonskienė

 Vyresnioji pardavimų vadybininkė su 20 metų patirtimi.

Kristina Jonaitienė

 Klientų aptarnavimo ir eksporto vadybininkė.